Сімейний адвокат Катерина Власюк в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" заявила, що в разі сімейного насильства кривдник буде спершу нести адміністративне покарання, але воно може перерости в відкриття кримінальної справи.

Катерина Власюк розповіла, що якщо людину визнають причетною до сімейного насильства - вона буде нести спочатку адміністративне покарання.

"Закон (про насильство, - ред.) новий. І тут питання, щоб всі дуже швидко працювали. Тому що все починається не з кримінального покарання. Якщо ми говоримо не про жорстке рукоприкладство і зґвалтування. Якщо це психологічний булінг, умовно кажучи, і легкі тілесні ушкодження - то спочатку все почнеться з адмінпротоколу. Але щоб його отримати, доведеться пройти довгий шлях", - сказала Власюк.

За її словами, спершу потрібно буде викликати поліцію і зафіксувати злочин в той же день. Потім написати пояснення дільничному, який викличе кривдника. Після цього, дільничний випише протокол, і кривдник розпишеться в ньому. Цей протокол відправлять до суду, і до рішення суду від самого інциденту має пройти три місяці.

"Якщо протягом цих трьох місяців, а це рідко так буває, якась ланка не спрацювала... Тоді офіційно покарання ніякого не буде. Тобто, це буде просто перша галочка. Але навіть ці фактори не повинні зупиняти жертв", - додала Катерина Власюк.

Популярні новини зараз

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Вона зазначила, що четверте звернення закінчується відкриттям кримінальної справи.

Як повідомляв Знай.ua, колишня Узєлкова Боржемська в День захисту дітей попередила батьків: не закривайте його на це очі.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що в поліції дали інструкцію з безпеки для батьків: "Де зараз ваша дитина?".