Чи може в Україні з'явитися свій Діснейленд? Свою думку з цього приводу у програмі Сергія Дойка «Особистість» висловлює архітектор і художник Олексій Степанов.

«Діснейленд в Україні не тільки можливий, але, я думаю, він з'явиться тут вже дуже скоро. Я вже допомагаю людям працювати над його концепцією. Зрушення в цьому напрямку є. Потрібно створити особливу, ні на що не схожу країну, в яку діти потрапляють на один день. Діснейленд може привабити туристів, але будувати його потрібно для своїх. Звичайно, для дозволу на його будівництво потрібно відповідати багатьом критеріям, але я не думаю, що це стало б проблемою. Головне – не будувати щось таке, що потім не можна буде використовувати. Я вважаю, потрібно в першу чергу дбати про прості речі, про зручність і безпеку. Є цілий список таких речей», - каже архітектор.

Він заявив, що готовий і сам взятися за створення українського Діснейленду.

«Якщо мені доручать побудувати Діснейленд в нашій країні, то він буде краще, ніж в Парижі та в Токіо. У ньому буде більше людей, а самим людям в ньому буде комфортніше. Тепер я напрацював досвід, і знаю, як створити успішний парк. Потрібно ніколи не втрачати зв'язок з людьми, які приходять в нього. Український Діснейленд потрібно будувати в самому місті або поблизу від нього – у нас транспортні розв'язки не такі хороші, як у розвинених країнах. Я знаю кілька місць біля Києва, які ідеально підходять для Діснейленду», - робить підсумок Олексій Степанов.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Андрій Садовий висловив намір створити аналог Діснейленду на Львівщині.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Також подібні плани є у мера Івано-Франківська.