Яким чином Україні слід було б розвивати свою армію, щоб не залежати у військовому відношенні від підтримки Заходу? Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Неллі Яковлєва.

«Реформа Збройних сил України повним ходом йде з 2014 року. Ми розуміємо, що українська армія до початку війни з Росією і зараз – це абсолютно різні армії. Зараз зовсім інший рівень підготовки, озброєності та взагалі боєздатності. Тому в справі реформування ЗСУ просто потрібно продовжувати слідувати тим шляхом, яким ми вже йдемо. Інша річ – дипломатія. Тристороння група зараз працює дуже важко. Проблему створюють постійні спроби змінити статус запрошених гостей з ОРДЛО, зробити їх повноправними учасниками. Це виробляє деструктивний ефект. Адже три сторони переговорів – це Україна, Росія та ОБСЄ, і спроби збільшити їх число не йдуть на користь справі», - каже гостя програми.

Вона також зазначила, що всім очевидно: з майже півтора мільйона переселенців за ці сім років значна частина постійно курсує між підконтрольною і непідконтрольною територіями.

«Головною проблемою переселенців продовжує залишатися житло. У цьому плані нам потрібно активно діяти. Зокрема, зараз Міністерство з питань реінтеграції отримало з Німеччини понад 25 мільйонів євро допомоги, і ці кошти підуть на покупку квартир для переселенців», - розповідає Неллі Яковлєва.

Раніше Знай.ua повідомляв, що вона – партнер Дмитра Разумкова з Ukrainian Politconsulting Group.

Популярні новини зараз

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Інфляція дісталася до їдальні Верховної Ради, ціни злетіли до небес: 25 гривень за чашку чаю

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Також ім'я Яковлєвої було названо серед кандидатів від «Слуги народу», які гарантовано проходять до парламенту.