У Києві презентували План дій з деокупації та реінтеграції окупованих територій, авторами якого є група колишніх командирів військових підрозділів, ветеранів та експертів.

На думку генерала ЗСУ в запасі Сергія Кривоноса, українська військова доктрина потребує оновлення з урахуванням сценарію силового звільнення Криму та окупованих районів Донбасу. Для цього Україна має здійснити якісну реформу ЗСУ, НГУ та СБУ у питаннях модернізації, переозброєння, підготовки та оновлення кадрів, а також перезапустити систему територіальної оборони.

Після звільнення окуповані території повинні пройти період реінтеграції, під час якого на них діятимуть військово-цивільні адміністрації та будуть скасовані вибори. Про це заявив лідер Нацкорпусу та засновник полку «Азов» Андрій Білецький. «70% населення Донецької області ніколи не покидали території області! А тепер уявімо, що ці люди сім років не покидали території «ДНР». Які їхнє уявлення про світ, яка їхня мораль, яка їхня національна ідентичність?», - сказав Білецький.

Популярні новини зараз

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

На його думку, особи, що співпрацювали з окупаційною владою, мають бути притягнені до відповідальності. «Люди, які тримали в руках зброю, які були частиною окупаційних адміністрацій, повинні пройти через закони про колаборантів, вони повинні бути обмежені в правах на значний час. Люди, які скоювали злочини, повинні, безумовно, отримати тюремні вироки», – переконаний Білецький.

Презентований сьогодні План з деокупації та реінтеграції окупованих територій Донбасу та Криму пообіцяли передати на розгляд Кабміну.