Потрібно говорити не просто про повернення Донбасу, а про бажання самих його мешканців повернутися в Україну. Так сказав футуролог Олексій Толкачов у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24», додавши, що на Донбасі вже виросло покоління, яке навіть не жило в Україні.

На думку Толкачова, мешканці Донбасу будуть цілком за повернення в Україну, адже вона може дати їм можливості. «Не дуже приємно сидіти в «ДНР» або «ЛНР», мати якийсь незрозумілий паспорт і машину на кривих номерах», - зазначає він. Експерт пояснює, що ці паспорти не дадуть їм можливості нікуди виїхати, а машини навіть не продати.

Ще однією перевагою повернення в Україну, каже футуролог, є інвестування. Він переконаний, що Росія не збирається вкладати кошти в розвиток ОРДЛО і приєднувати їх до себе. «Вони так і залишаться сумнівними, частково визнаними – як це було з Абхазією і Північною Осетією. Там досі занедбані руїни», - міркує він.

Толкачов зазначає, що інша ситуація із Кримом: тут Росія має успіх завдяки інвестиціям у розвиток інфраструктури півострова. Як каже футуролог, якщо раніше всі росіяни працювали на розвиток Петербургу і Москви, то тепер на їхніх плечах ще й Крим.

Тим не менш, підкреслює експерт, із Донбасом ситуація зовсім інша. Він нагадує, що нещодавно там провели економічний форум, на якому говорили про створення вільного економічного простору. «Але всі розуміли: така зона не може існувати на сумнівній окупованій території, де навіть немає самостійної банківської системи», - пояснює футуролог.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Нагадуємо, Толкачов розповів, що буде на Донбасі після зустрічі Байдена з Путіним.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Толкачов розповів про ринок праці під час пандемії.