МВФ пручався і просив не ухвалювати закон №5153 щодо запровадження добровільного декларування фізичними особами активів, які їм належать. Про це розповив експерт з соціальної політики Андрій Павловський журналістці Любові Завальнюк у програмі «Суть подій» на YouTube.

«МВФ взагалі виступає проти будь-яких податкових амністій. В МВФ бояться, що податкова амністія може призвести до легалізації грошей, набутих злочинним шляхом - торгівлею наркотиками, фінансуванням тероризму і таке інше. Вони бояться, що таким чином легалізуються не тільки гроші громадян, а саме злочинні гроші», - підкреслив він.

Павловський наголосив, що саме тому МВФ не радить проводити податкову амністію, тим більше що досвід інших країн не дає позитивних результатів. Наша влада запланувала з цього нового податку, який сплатять громадяни до 9%, отримати до 1 мільярда доларів.

«Є така теорія, що понад 50 мільярдів доларів, не довіряючи фінансовій системі, громадяни ховають під матрацами. От держава й хоче залізти під матрац, оподаткувати ці гроші й примусити громадян нести їх і легально класти на рахунки в банки. І це начебто називається податкова амністія, але для більшості громадян це буде податковий капкан», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Толкачова, що є люди, які шукають роботу, але вакансій немає.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Також раніше Толкачов розповідав, що відбувалося на ринку праці під час пандемії.