Державна компанія "Укргідроенерго" просить суд стягнути з "Укренерго" 1,35 млрд грн боргу за участь у балансуючому ринку.

Про це йдеться у ухвалі Господарського суду Києва від 15 червня, оприлюдненій в єдиному державному реєстрі судових рішень.

Позов подано 10 червня. Перше засідання заплановане на 20 липня.

Чиста сума боргу НЕК "Укренерго" перед "Укргідроенерго" за участь у балансуючому ринку становить 1,13 млрд грн, решта суми – пеня і штраф.

Нагадаємо, борг НЕК "Укренерго" перед учасниками балансуючого ринку становить 13,055 млрд грн.

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Раніше стало відомо, що генеруючі компанії подали судові позови проти «Укренерго» з вимогою погасити заборгованість, що склалася перед компаніями за послуги на балансуючому ринку протягом 2019-2021 рр.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький обіцяв погасити борги перед генерацією до того, як почнуть реалізовуватися судові позови. Проте, перші судові засідання вже відбулися практично у всіх учасників ринку.

Борг перед генеруючими копаннями за участь у балансуючому ринку поставив під загрозу підготовку до опалювального сезону 2021-2022. КП "Київтеплоенерго" повідомило, що без врегулювання заборгованості компанія позбавлена можливість купувати паливо і проводити ремонти.