Державна компанія "Укргідроенерго" просить суд стягнути з "Укренерго" 1,35 млрд грн боргу за участь у балансуючому ринку.

Про це йдеться у ухвалі Господарського суду Києва від 15 червня, оприлюдненій в єдиному державному реєстрі судових рішень.

Позов подано 10 червня. Перше засідання заплановане на 20 липня.

Чиста сума боргу НЕК "Укренерго" перед "Укргідроенерго" за участь у балансуючому ринку становить 1,13 млрд грн, решта суми – пеня і штраф.

Нагадаємо, борг НЕК "Укренерго" перед учасниками балансуючого ринку становить 13,055 млрд грн.

Популярні новини зараз

МОЗ затвердило перелік протипоказань для вакцинації від Covid, але краще зробити прививку

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Показати ще

Раніше стало відомо, що генеруючі компанії подали судові позови проти «Укренерго» з вимогою погасити заборгованість, що склалася перед компаніями за послуги на балансуючому ринку протягом 2019-2021 рр.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький обіцяв погасити борги перед генерацією до того, як почнуть реалізовуватися судові позови. Проте, перші судові засідання вже відбулися практично у всіх учасників ринку.

Борг перед генеруючими копаннями за участь у балансуючому ринку поставив під загрозу підготовку до опалювального сезону 2021-2022. КП "Київтеплоенерго" повідомило, що без врегулювання заборгованості компанія позбавлена можливість купувати паливо і проводити ремонти.