Підписано Меморандум про співробітництво між ДЕІ та Адміністрацією морських портів України, що дозволить швидше реагувати на факти забруднення морської акваторії.

«Нагадаю, що після ліквідації Кримсько-Чорноморського та Азовського округів ДЕІ повноваження щодо фіксації порушень в морській акваторії перейшло до АМПУ.

Підписання Меморандуму з АМПУ – важливий крок до налагодження оперативної комунікації та, як результату, гарантування екологічної безпеки в морській акваторії», - відзначив Андрій Мальований.

Посадовець додав, що співробітництво буде включати наступні напрямки:

- надання оперативної інформації стосовно виявлених фактів скидання суднами забруднюючих речовин у межах акваторії морського порту;

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці
Показати ще

- сприяння у здійсненні інспекторами ДЕІ обстеження території акваторії порту у місці забруднення;

- регулярний відбір та аналіз проб фонових показників якості води у акваторії;

- проведення робіт та заходів щодо локалізації наслідків забруднення;

- проведення спільних заходів щодо проблемних питань, що виникають під час проведення перевірок у межах акваторії морського порту.