Територіальні та міжрегіональні органи ДЕІ в період з 2 по 8 липня склали 1001 протокол про адміністративні порушення провели понад 850 перевірок, за результатами яких розрахували понад 9 мільйонів гривень збитків.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної екологічної інспекції України.

Найрезонансніше порушення за тиждень було зафіксовано Придніпровським округом ДЕІ. Засмічення невстановленими особами земельної ділянки на території міста Новомосковськ твердими побутовими та медичними відходами завдало збитків довкіллю на суму 2,7 мільйона гривень. ДЕІ спрямувала матеріали за фактом порушення до Управління НП в Дніпропетровській області.

Факт псування земельних ділянок був виявлений і у Чернівецькій області. На території с. Загребельна Слобода інспектори ДЕІ зафіксували засмічення земель відходами спиртової промисловості. Збитки склали 1,3 мільйона гривень, а інспекція звернулась з матеріалами справи до Корюківського РВП ГУНП в Чернігівській області.

Також понад 1 мільйон гривень збитків було розраховано за засмічення та забруднення земельної ділянки побутовими відходами КП «Господар» у Тернопільській області. Матеріали передано до ГУНП в Тернопільській області та Тернопільської обласної прокуратури.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще