Про це у своєму блозі на сайті "Кореспондент" пише експерт Дмитро Марунич.

Він повідомив, що в перфомансі гучного звільнення Олександра Бевза і його 7 колег проявився політичний контекст. Екс-прес-секретар Порошенка, депутат ЄС Ірина Фріз відкрито підтримала демарш Бевза, звинувативши НБУ в «втраті незалежності і втручанні в процеси НБУ зсередини і ззовні».

"Фактично вона визнала, що за цією акцією стоїть Порошенко, а справжня мета Бевза - дискредитація президента Зеленського, який чомусь не дозволяє Порошенку далі управляти НБУ через ручну Катерину Рожкову та її людей», – зазначив Марунич.

За його словами, згідно з уже кількома озвученими думками, в тому числі, члена Ради НБУ Василя Горбаля, за останнім скандалом може стояти Катерина Рожкова, ідейно близька до Порошенка. Свого часу вона вже обіцяла колишнім співробітникам працевлаштування на хорошу зарплату в партію "Голос", але їх туди не взяли і сама партія практично розвалюється на очах.

Формальним приводом звільнення "команди мрії Рожкової" - керівника департаменту ліцензування Олександр Бевз і сімох його колег-була знову відсутність колегіальності. Незадоволений менеджер, як водиться, звинуватив НБУ в тому, що «регулятор далеко відійшов від стандартів». Схожа історія в послужному списку чиновника вже мала місце. П'ять років тому він звільнився з НБУ слідом за своїм шефом - Леонідом Антоненком, якого Гонтарева попросила на вихід за лобіювання інтересів бізнесмена Котвицького в процесі виведення коштів з "Ощадбанку", - пише Марунич.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Показати ще

Автор блогу впевнений, що сам Бевз став заручником чужих політичних інтересів.

"Передбачувано, що Петро Порошенко періодично підключає свої медіаактиви і депутатів для підтримки Катерини Рожкової. Саме вона свого часу допомагала отримувати рефінанс "любим друзям" Порошенка, таким, наприклад, як Олег Бахматюк, які у відповідь гаряче підтримували БПП. Саме Рожкова забезпечувала прикриття схем Порошенка через НБУ після звільнення Гонтаревої, в т.ч. організовувала кредитування бізнесів Порошенка через державні, а також приватні банки країни. І найцікавіше, що в даний час Рожкова має пряме відношення до Темників, за якими працюють окремі ЗМІ і дивна організація Демсокіра», - зазначає Дмитро Марунич.

На його думку, зараз Рожкова "допомагає порошенковським дискредитувати Зеленського нібито за відсутність реформ і знищення незалежності НБУ".