Робота в гірничодобувному комплексі вимагає значних вкладень, тому в разі, якщо податки для цієї галузі зростуть, вкладення значних інвестицій перестане виглядати привабливим.

Про це заявив Джим Норт, виконуючого обов'язки генерального директора Ferrexpo.

"Магнетитові залізні руди, як ті, які видобуваються в Україні, потребують значних інвестицій для збагачення. І хоча такі руди є одними з найбільш якісних доступних залізорудних матеріалів, робота з ними вимагає інвестицій і в нашу команду, і в процеси з видобутку та обробки, щоб досягти необхідної якості продукту. Більш високі ставки відрахувань обмежать подібні інвестиції», - пояснив Норт в інтерв'ю виданню ГМК Центр.

Він також заявив, що компанія в міру можливостей модернізує виробництво, але участь держави в цьому процесі, зокрема – пропозиція фінансових стимулів для модернізації, - значно підвищила б інтерес до промислової сфери України.

"Уряди низки країн пропонують компаніям фінансові стимули для проведення модернізації та зниження викидів. Якби такі заходи були запропоновані Україною, це було б потужним сигналом для індустрії", - запевнив Норт.

Популярні новини зараз
Нацбанк виводить з обігу частину грошей: що потрібно знати українцям Гороскоп на четвер 14 листопада для всіх знаків Зодіаку: до Левів "підкотить" незнайомець, Рибам впоратися б із самим собою Майже 300 гривень: у ПФУ розповіли, хто зі стареньких може отримати надбавку Дітям дадуть по 3000 гривень до Дня Святого Миколая: як отримати виплату
Показати ще

Нагадаємо, раніше топ-менеджер "Арселор Міттал" Мауро Лангобардо повідомив, що компанія відмовляється від реалізації свого інвестиційного плану вартістю близько $1 млрд, який збиралася вкласти в українську «дочку».

Раніше Хорст Візінгер, президент консалтингової компанії Horst Wiesinger Consulting (Австрія), також заявив, що Україна, як країна, що розвивається, повинна розробити свою власну формулу декарбонізації, і досягти повної консолідації позицій всередині країни, інакше мета зі скорочення викидів не буде досягнута.