Українська влада повинна задіяти всі можливі важелі впливу на захід, щоб отримати надійні гарантії власної безпеки після запуску «Північного потоку-2».

Про це заявив народний депутат, співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов.

"Україна повинна задіяти всі можливі важелі впливу на західний політикум, щоб гарантувати собі не просто компенсацію економічного збитку, а, в першу чергу, гарантії нашої територіальної безпеки», - заявив Сергій Шахов.

За його словами, після того, як Росія отримає альтернативний газопровід, її ніщо не буде стримувати від повномасштабного військового вторгнення в нашу країну.

Народний депутат зазначив, що ЄС навряд чи зможе врятувати Україну від економічних втрат, оскільки гарантувати транзит газу може тільки російська сторона.

Популярні новини зараз

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Зараз ми маємо тільки слова про те, що ФРН«гарантуватиме продовження транзиту газу через українську ГТС». Цікаво як, якщо Німеччина не є власником цього газу? Це дуже схоже на таке звичне для європейських політиків висловлювання глибокого занепокоєння і відсутність реальних дій. Якщо Росія раптово припинить транзит, що робитиме Німеччина? Як діятимуть США? Це ті питання, на які ми зобов'язані отримати чіткі і своєчасні відповіді», - підкреслив нардеп.

Співголова "Нашого краю «вітає спільну заяву України та Польщі і те, що Київ ініціює консультації з Єврокомісією та Німеччиною щодо»Північного потоку-2".

«У Польщі та країнах Прибалтики прекрасно знають, що таке Росія і який вона «надійний» партнер. Тому дуже добре, що ми вже маємо спільну заяву українського та польського МЗС. Добре, що українська дипломатія починає формувати питання газопроводу. Сподіваюся, що Володимир Зеленський під час свого візиту в США зможе донести до Джо Байдена, що «Північний потік-2» повинен бути зупинений. Інакше є серйозні причини вважати, що зупиниться держава Україна», - застеріг Сергій Шахов.