Старші інспектори Держекоінспекції Поліського округу відібрали проби ґрунту на місці розливу рожевої речовини поблизу села Колоденка Рівненської області.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Фахівці інструментально-лабораторного контролю ДЕІ дослідять ґрунт на вміст амонію сольового, фосфору, сірки рухомої, важких металів (міді, цинку, свинцю та інших). Результати експертизи будуть відомі за тиждень (саме стільки часу поводиться дослідження)», - зазначив Андрій Мальований.

Калюжі з рожевою водою, facebook.com/MNS.GOV.UA
Калюжі з рожевою водою, facebook.com/MNS.GOV.UA

Також стало відоме походження речовини. Згідно з результатами дослідження, проведеного ДСНС, це препарат для боротьби із шкідниками «Префект», сертифікований в Україні. Крім цього, фахівці ДСНС здійснили обстеження повітря, вмісту небезпечних речовин не виявили.

Популярні новини зараз

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще

«Загальна площа забруднення наразі складає 635,8 м2. Ділянки, на яких виявлено розлив, орендуються ТОВ «АКРІС АГРО». Держекоінспекція направила заяву до Національної поліції України щодо ознак кримінального порушення за статтею 239 Кримінального кодексу (Забруднення та псування земель)», - додав Андрій Мальований.

Андрій Мальований
Андрій Мальований