Феросплавні заводи Ігоря Коломойського зроблені другу спробу призначити потрібного їм суддю при розгляді їх позову щодо скасування рішення прокуратури про закриття справи «Роттердам+».

Про це повідомила адвокат Наталія Дригваль.

"В даний час відбуваються маніпуляції з боку представників «Нікопольського заводу феросплавів» і «Запорізького феросплавного заводу», які почалися з того, що скарга представника була розподілена не в слідчого судді Олійник, а на слідчого судді широку», - повідомила адвокат.

Після цього адвокати групи "Приват" почали маніпулювати системою відбору суддів, намагаючись зняти з розгляду справи одних суддів і призначити інших.

Популярні новини зараз

У Запоріжжі діти отруїлися в їдальні садка: три групи "на горщиках", решта - під крапельницями

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

28 липня, за інформацією адвокатів, юристи Коломойського в порушення кримінально-процесуального кодексу, намагаються вдруге замінити суддю, яка слухає їх позов.

"Представники заводів вже робили спроби піти в обхід положень нормативно-правових актів, що регулюють діяльність судів, і подали ідентичні скарги на закриття провадження з тимчасовим проміжком в один місяць з метою маніпулювання автоматизованим розподілом судових справ і досягнення розгляду скарги суддею, яка попередньо приймала рішення, що задовольняло інтереси цих заводів», - повідомив адвокат Артем Трекке.

Розгляд скарги Коломойського про заміну неугодної їм судді призначено на 30 Липня.

Нагадаємо, 20 травня новий прокурор САП вчетверте закрив справу «Роттердам+». Перший раз справу було закрито ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені офісом генерального прокурора та вищим Антикорупційним судом України.

Розслідування справи "Роттердам+" тривало більше 4 років. За цей період було проведено понад 10 державних та міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну та юридичну обґрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не було встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.