Його звинувачують у сепаратизмі та співпраці з окупантами – зокрема, відомо, що він брав участь в організації так званого «референдуму за незалежність ЛНР».

Окрім того, Струку закидають причетність до рейдерських нападів на місцевих фермерів та відмивання грошей.

Як зазначає голова місцевого осередку «Нацкорпусу» Владислав Кирилов, чиновник має відповісти і за свою минулу діяльність, і за беззаконня, що відбувається в місті зараз.

«Сьогодні Володимир Олексійович Струк - голова Кремінської ОТГ. А зовсім недавно - колишній член «Партії регіонів», близький соратник Олександра Єфремова. Організатор і спонсор референдуму «ЛНР». За даним фактом на нього навіть було відкрито два кримінальні провадження», - написав Кирилов на своїй Facebook-сторінці.

Також, за словами Кирилова, міський голова займається рейдерством. Представник «Нацкорпусу» згадав фермерів, у яких в незаконний спосіб відбирають врожай за розпорядженням Володимира Струка.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Показати ще

Чиновника також звинувачують в лобіюванні інтересів у будівництві сміттєспалювального заводу, відмиванні коштів та примусовому зборі фінансів з місцевих підприємців.

Учасники акції провели мітинг під будівлею міськради, а окремі представники отримали можливість виступити на самому засіданні. Незадоволені мешканці пообіцяли - це лише перша акція з числа запланованих.