ДТЕК Одеські електромережі планує до кінця року завершити реконструкцію понад 92 кілометрів електричних ліній.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Технічне оновлення стало можливим завдяки впровадженню стимулюючих інвестиції RAB-тарифів у 2021 році. Вони дозволили компанії інвестувати в 2021 році на 72% більше коштів у порівнянні 2020. Ці кошти спрямовуються на модернізацію і розвиток енергетичної інфраструктури регіону відповідно до потреб міста і його жителів», - відповіли в компанії.

У 2021 році компанія планує інвестувати в електричне мережі рекордні 821 млн грн.

Всього в поточному році ДТЕК Одеські електромережі планують повністю замінити більше 92 кілометрів ліній електропередачі і 40 розподільних пунктів і трансформаторних підстанцій.

Популярні новини зараз
Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило
Показати ще

Для порівняння, в 2020 році компанія мала можливість оновити тільки 25 об'єктів.

Нагадаємо, Кабмін планує знизити тарифи на електроенергію для населення за рахунок різкого скорочення витрат на ремонти обладнання та лінії електропередачі, 70% яких і так знаходяться в аварійному стані. Це рішення розкритикували міжнародні та галузеві асоціації, вказавши на неприпустимість його прийняття.

Втрати в українських електромережах перевищують 10%, що обходиться споживачам в 20 млрд грн щорічно.

Для вирішення проблем аварійності електромереж в 2020 році НКРЕКП прийняло рішення про введення в країні RAB-регулювання. Мета-збільшити інвестиції в заміну та оновлення електричних мереж. У 2021 році інвестиції в електричні мережі зросли на 30-40%.