Запаси вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) 9 липня збільшилися на 13 900 тонн (+1,8%), свідчать дані Міністерства енергетики.

Це максимальний добовий приріст запасів вугілля з початку літа.

9 липня на ТЕС прибуло 51 300 тонн вугілля, а спалено для виробництва електроенергії – 37 600 тонн.

Найбільше вугілля за добу надійшло на Бурштинську, Криворізьку та Ладижинську ТЕС (усі – «ДТЕК Енерго»).

У ДТЕК повідомили, вугілля на складах її ТЕС достатньо для безперебійної роботи енергосистеми. Також компанія розглядає можливості імпорту додаткових обсягів вугілля.

Популярні новини зараз
Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Найдешевші та найвигідніші тарифи: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Запаси вугілля, станом на 9 липня, збільшилися до 782 700 тонн.

Це як і раніше менше планового обсягу, складеного графіком Міненерго. Відставання від графіка становить 450 000 тонн.

Нагадаємо, на початку липня загострилася криза на енергоринку через маніпуляції трейдерів. Запаси вугілля в місяць впали до рекордно низьких 950 тис. т, а третина енергоблоків державних ТЕС зупинилися через брак вугілля і газу.

Ціни на електроенергію протягом останніх 4 місяців штучно перебували на рівні нижче собівартості виробництва, позбавило реальних виробників кошти на закупівлю палива та проведення ремонтів.