Обшуки та затримання семи ветеранів полку «Азов», здійснені Службою безпеки України 5 серпня у Харкові, є політичним переслідуванням, за яким стоїть Офіс президента Володимира Зеленського - так вважають представники «Національного Корпусу» під час прес-конференції, що проходила сьогодні, 10 серпня, в прес-центрі «УНІАН».

«Я впевнений, що це лише початок їх комплексних заходів, і також я на 100% впевнений, що це напади не виключно на представників «Національного Корпусу» та Азовського руху, а всього-на-всього з нас почали. Але такий самий план в них, безумовно, є і на всіх інших представників проукраїнської спільноти», - сказав Жорін.

«Нам відомо на сьогоднішній день, що десь восени вже готується зустріч Зеленського та Путіна, під час якої готується повне руйнування будь-якої суб’єктності нас як держави та руйнування гідності в нас, як держави», - сказав керівник штабу «Нацкорпусу».

За словами адвоката потерпілих Євгена Самойлова, сьогодні у матеріалах справи відсутні будь-які докази вини арештованих «азовців». Вся вилучена зброя є зареєстрованою, а щодо вилучених грошей у слідства немає доказів їхнього незаконного походження, що підтвердили самі співробітники СБУ. Окрім того, підслідність справи змінили незаконно, передавши її СБУ.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як заявили в «Нацкорпусі», СБУ намагається через ЗМІ маніпулювати суспільною думкою, спеціально демонізуючи репутацію затриманих ветеранів та «Національного Корпусу» загалом.