Власники теплових електростанцій почали завчасно імпортувати вугілля, щоб забезпечити стабільне проходження опалювального періоду 2021-2022 років.

Про це повідомив експерт, колишній радник міністра енергетики Сергій Чех.

«Виробники е/е вже зараз «підстрахувалися» і почали імпорт вугілля з-за кордону. У серпні, тобто, заздалегідь до початку опалювального сезону. Це добре. Подальший імпорт вугілля дозволить вирішити проблему з його нестачею на складах ТЕС», - наголосив експерт.

За його словами, це дозволить забезпечити стабільність енергосистеми і пройти зиму без будь-яких обмежень споживачів.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Нагадаємо, в травні-липні через різкий обвал цін ТЕС і ТЕЦ не мали можливості купувати вугілля в повному обсязі, що призвело до зниження запасів палива. У серпні ситуація виправилася і ГК ТЕС почали контрактувати нові обсяги вугілля в тому числі по імпорту.

Так компанія ДТЕК почала імпорт вугілля з Казахстану і Польщі, також веде переговори з США.