Яких наслідків варто очікувати від нинішніх подій в Афганістані? Свою думку з цього приводу у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює керівник київського відділення Національного корпусу Сергій Тамарін.

«Я думаю, що таліби, прийшовши до влади в Афганістані, не стануть обмежуватися тільки цією країною. Вони будуть вести агресивну, експансивну політику в Центральній Азії. Адже там неподалік є Пакистан, Узбекистан, Таджикистан. Я впевнений, що рано чи пізно ісламізація з Афганістану дійде до сусідніх країн. Люди, які в Афганістані співпрацювали з колишнім режимом, чудово розуміють наслідки приходу до влади Талібану для себе. Зрозуміло, зараз вони прагнуть покинути країну. А ця організація хоч і визнана у світі терористичною, проте офіційно має штаб-квартиру в Катарі, взяла під контроль Афганістан. Можна сказати, що Талібан на своїй території переміг Сполучені Штати», - вважає гість програми.

При цьому він відзначає, що таліби не намагалися ні з ким домовитися і ні у кого не просили допомоги.

«Таліби мають свої ідеологічні орієнтири та рухаються ними. До речі, в цьому нам варто було б повчитися у них. Потрібно розуміти: які б союзи та домовленості ми не укладали, але в важку годину слід розраховувати тільки на себе. Колишньому афганському режиму США допомагали набагато більше, ніж нам, і військової техніки він отримував більше – але це йому не допомогло», - говорить Сергій Тамарін.

Популярні новини зараз

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв про нові порядки, які таліби встановлюють в Афганістані.

Також Знай.ua розповів про те, як люди прагнуть бігти від нового афганського режиму.