Надзвичайний та повноважний посол Республіки Куба в Україні і в Республіці Молдова Натача Діас Агілера в ефірі програми “Культ Особистості” з Русланом Бізяєвим розповіла, чи можна нормалізувати американо-кубинські відносини.

"Ви мене питали про можливість поліпшення відносин між Сполученими Штатами і Кубою. Ми за короткий період часу змогли побачити, що така можливість існувала б. Адміністрація президента Барака Обами здійснила позитивні кроки в цьому напрямку. Наші дві країни змогли сісти за стіл переговорів і проаналізувати все, що стосується нормалізації відновлення наших відносин", - сказала Натача Діас Агілера.

Вона зазначила, що були здійснені конкретні дії, щоб поліпшити відносини між країнами. Зокрема, відновили дипломатичні відносини і відновили польоти з США в 8 кубинських провінцій. Крім того, кораблям дозволили заходити в порти, а частині американських громадян — приїжджати в Кубу.

"Завжди якщо є бажання відновити відносини, які Куба завжди бажала нормалізувати — шляхом переговорів цього можна досягти. Вже коли став президентом Трамп, весь цей процес був звернений назад. Все, що було досягнуто до цього позитивного — все було скасовано", - додала Агілера.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Решмеділова зазначила, що Байден явно не має наміру пірнати у вир українських проблем.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Загородній заявив, що пролобійованим Заходом чиновникам все одно на Україну.