Держекоінспекція отримала скарги від гомадян щодо роботи ТОВ «Рудомайн», тому найближчим часом буде розпочато позапланову перевірку підприємства.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований під час робочої наради у Кривому Розі.

«ДЕІ отримала скарги від громадян щодо діяльності ТОВ «Рудомайн», тому в ході зустрічі обговорили проведення позапланової перевірки підприємства, що є одним з найбільших виробників залізорудної сировини в регіоні», - зазначив Андрій Мальований.

Він додав, що нещодавно Держекоінспекція завершила позапланову перевірку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де було виявлено викиди забруднюючих речовин у повітря, відсутність заходів з пилопригнічення та ще низку значних порушень екологічного законодавства.

«Наразі інспектори готують приписи щодо усунення порушень та розраховують збитки за шкоду довкіллю, що будуть пред'явлені підприємству», - підкреслив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще