Депутатка КМР, в минулому волонтерка і медик «Правого Сектору» Аліна Михайлова каже, що держава зобов’язана проводити соціалізацію ветеранів, навіть якщо ті того не хочуть.

Своїми думками вона поділилася в інтерв’ю Kyiv.Press

«Ветерани на забудовах – дуже болюча тема для мене. На це все закривають очі, про це ніхто не хоче говорити», - каже Михайлова в контексті нещодавніх подій, де колишні учасники бойових дій виступали на боці забудовника Вирлиці і протистояли місцевій громаді. Вона говорить, що їй довелося вибачатися від імені ветеранського середовища перед постраждалими людьми і пояснювати, що не всі ветерани такі.

Депутатка каже, що це не поодинокий випадок в столиці, коли власник незаконної забудови наймає ветеранів для захисту своїх інтересів. Колишня волонтерка говорить, що це проблема людей, що повернулися з війни і не можуть знайти себе в суспільстві, і проблема держави, яка не займається реабілітацією таких людей.

«Завдання держави – проводити соціалізацію ветеранів, навіть якщо вони самі того не хочуть. Коли «атошник» розуміє, що йому простіше піти заробити тисячу гривень за день на забудові, а в іншому місці треба реально працювати, то більшість надає перевагу забудовам», - зізнається Михайлова.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

«У Києві найбільший відсоток самогубств серед ветеранів, я пропонувала боротися з цим, пропонувала освітні проєкти, але у відповідь мені пропонували ділити землю», - ділиться депутатка і додає, що не хоче заплямовувати репутацію в подібних оборудках.

Раніше Znaj.ua писав, що КМДА планує знести радянський пам’ятник, де відбудеться концерт Бочеллі

Також на Znaj.ua повідомлялося, що у Києві зацвів Дніпро - річку вкрила каша з синьо-зелених водоростей