Депутатка КМР, в минулому волонтерка і медик «Правого Сектору» Аліна Михайлова каже, що держава зобов’язана проводити соціалізацію ветеранів, навіть якщо ті того не хочуть.

Своїми думками вона поділилася в інтерв’ю Kyiv.Press

«Ветерани на забудовах – дуже болюча тема для мене. На це все закривають очі, про це ніхто не хоче говорити», - каже Михайлова в контексті нещодавніх подій, де колишні учасники бойових дій виступали на боці забудовника Вирлиці і протистояли місцевій громаді. Вона говорить, що їй довелося вибачатися від імені ветеранського середовища перед постраждалими людьми і пояснювати, що не всі ветерани такі.

Депутатка каже, що це не поодинокий випадок в столиці, коли власник незаконної забудови наймає ветеранів для захисту своїх інтересів. Колишня волонтерка говорить, що це проблема людей, що повернулися з війни і не можуть знайти себе в суспільстві, і проблема держави, яка не займається реабілітацією таких людей.

«Завдання держави – проводити соціалізацію ветеранів, навіть якщо вони самі того не хочуть. Коли «атошник» розуміє, що йому простіше піти заробити тисячу гривень за день на забудові, а в іншому місці треба реально працювати, то більшість надає перевагу забудовам», - зізнається Михайлова.

Популярні новини зараз

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

«У Києві найбільший відсоток самогубств серед ветеранів, я пропонувала боротися з цим, пропонувала освітні проєкти, але у відповідь мені пропонували ділити землю», - ділиться депутатка і додає, що не хоче заплямовувати репутацію в подібних оборудках.

Раніше Znaj.ua писав, що КМДА планує знести радянський пам’ятник, де відбудеться концерт Бочеллі

Також на Znaj.ua повідомлялося, що у Києві зацвів Дніпро - річку вкрила каша з синьо-зелених водоростей