Компанія ТОВ "Укрдонінвест" Віталія Кропачова визнана переможцем приватизації держпідприємства Димитроввуглевантажтранс, яке контролює під'їзні шляхи до державних шахт Мирноградвугілля (Донецька область).

Про це повідомляє Фонд держмайна України.

"Укрдонінвест" хоче отримати контроль над держпідприємством за 301 млн грн.

До складу майнового комплексу держпідприємства входять 18 будівель і споруд загальною площею 13,52 тис.кв. м. Об'єкт розташований на території площею 56,9 га, на 14 ділянках. У його складі-30 об'єктів інфраструктури, зокрема, автодороги, Мости, колії тощо, а також 82 одиниці рухомого майна: Легкові та вантажні автомобілі, автобуси, тепловози, вагони, колійні машини та ін.

Підприємство контролює під'їзні шляхи до трьох шахт об'єднання "Мирноградвугілля", що видобувають на рік понад 0,5 млн тонн.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

У коротких шортах і облягаючій майці: MamaRika порадувала шанувальників ідеальною фігурою після пологів

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що з 2018 року НАБУ проводить розслідування за фактом нанесення збитків держшахтам «Мирноградвугілля». У розслідуванні фігурують фірми "Шахтарськтранс" і "Укрдонінвест" з орбіти Віталій Кропачева.

Нагадаємо, Віталія Кропачова ЗМІ називали наглядачем державного вугільного сектора з боку оточення екс-президента Петра Порошенка. Трейдери Кропачова стали основними постачальниками вугілля держшахт для державної генерації Центренерго. З 2020 року структури Кропачова намагаються стягнути з держкомпанії 1,45 млрд грн.

Пізніше претендував на приватизацію державної Центренерго. Його компанія "Укрдонінвест" звернулася до Госпсуду з проханням визнати недійсним наказ ФДМ про скасування конкурсу. У Січень 2020 року Госпсуд заблокував підготовку Фондом держкомпанії до приватизації.

У Фонді держмайна хочуть продати Центренерго наприкінці 2021 року, якщо Верховна Рада дозволить проведення великої приватизації.