ДТЕК приєднався до інформаційної кампанії України на ВВС Global News до 30-річчя Незалежності України, ініційованої Міністерством закордонних справ.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"30-річчя Незалежності України-це важлива подія. Відзначаючи це свято, держава і бізнес об'єднують зусилля, щоб вивести Україну і сприйняття її в світі на якісно новий рівень. Україна і український бізнес сьогодні мають свої історії успіху, про які варто розповідати голосніше», — цитує прес-служба слова генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

Він підкреслив, що понад 16 років ДТЕК інвестує в енергонезалежність нашої держави, будує нову енергетику України, впроваджує інновації та нові технології, від яких залежить декарбонізація галузі та енергобезпека країни.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що держава і бізнес переслідують спільну мету - щоб Україна асоціювалася у світі з технологіями та інноваціями, новими економічними можливостями, перспективами вдалих інвестицій.

Популярні новини зараз

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Показати ще

"Я вдячний українському бізнесу, який вже відгукнувся на наш заклик спільно втілити цей амбітний проект і запрошую інші українські компанії приєднатися до просування позитивного іміджу України в світі",-цитує прес-служба слова міністра.

Промокампанія України на ВПС триватиме до листопада. Вона розрахована на глядачів у світових фінансових і бізнес-столицях і буде запускатися під ключові економічні події світу. Цільова аудиторія кампанії-Міжнародний бізнес, потенційні інвестори, підприємці, власники міжнародних технологічних і фінансових корпорацій.