Глава політичної партії «Рідна країна» Микола Томенко у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле?» пояснив, чому уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова жорстко критикує закон про олігархів.

«У мене склалося враження, що Денісова стала на громадських засадах уповноваженим із захисту прав олігархів. Тобто вона ніби зарплату отримує як уповноважена з прав людини, а на громадських засадах… Я не знаю, чи в неї ця громадська посада оплачується чи не оплачується, але виглядає це сумно», - каже експерт.

За його словами, в Україні є багато проблем, якими має займатися омбудсмен.

«У нас абсолютно незаконно дитячі спортивні школи закривають. Знаєте, чому незаконно? Тому що треба погоджувати з Міністерством спорту. Тобто насправді можна зараз оскаржити все. І, наприклад, уповноважена повинна захищати мої права як батька чи ваші як мами, що вам дитину нема куди повести, щоб вона спортом займалася безкоштовно, хоч це гарантується. У нас бібліотеки закриваються, в більшості незаконно, бо теж треба погодження з Міністерством культури. От тут би уповноважену залучити і сказати їй: «А куди ж ходити в бібліотеки?», - сказав Томенко.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

Показати ще

Також політик наголосив, що по всій країні закриваються лікарні, а пенсіонери не можуть отримати пенсії, тому що закриваються банківські відділення і скорочується «Укрпошта».

«От тут би уповноваженому підключитися і соціальні права захистити!», - заявив він.

Як повідомляв Знай.uа, Микола Томенко пояснив, чому надії про країну мрій збуваються лише для депутатів.

Також Знай.uа писав, що Микола Томенко розповів про хабар від Путіна.