Компанії теплової генерації об’єктивно не змогли виконати план з накопичення вугілля на складах ТЕС через дефіцит коштів, що виник через літню цінову кризу на ринку електроенергії. Про це йдеться в повідомленні Міністерство енергетики.

https://www.facebook.com/1091116110944664/posts/4415179418538300/?d=n

«Зараз немає проблеми з відвантаженням вугілля. Є відставання від планів накопичення, пов’язане з фінансовою незбалансованістю компаній, що викликана літньою кризою на ринку електроенергії, але компанії планують поступово нарощувати імпорт вугілля», - йдеться в повідомленні відомства.

В Міненерго наголосили, що в цей осінньою-зимовий період навантаження на ТЕС зросте на 4%.

«Ми проаналізували прогнозну структуру виробництва електричної енергії та обсягів постачання вугільної продукції. За базовим сценарієм проходження ОЗП передбачається збільшення обсягів виробництва на ТЕС на 600 млн кВтгод, або на 4%. Зараз необхідно нарощувати обсяги постачання вугілля, в першу чергу – за рахунок власного вуглевидобутку» - цитує прес-служба слова замміністра Юрія Власенка.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Показати ще

Як повідомлялося, в липні через недосконалі правила роботи ринку електроенергії ціни на електроенергію падали до 40 коп./кВт.год, що в 3-4 рази нижче собівартості виробництва. Це призвело до зриву підготовки до опалювального сезону і низьких запасів вугілля. У серпні ситуація виправилася і ТЕС почали активно контрактувати нові обсяги вугілля, в тому числі по імпорту, а також активізували ремонтну кампанію.