Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів, як повернути Крим. За його словами, кримчанам треба показати, що в Україні краще.

«Майданчик повинен бути. Але дзвоном і платформою повинна бути Україна і український народ для того, щоб ми були привабливі для початку для українців, які всередині країни, а потім вже для українців, які на Донбасі і в Криму, щоб вони мріяли про возз'єднання», - зазначив Атаманюк.

Як зазначив експерт, існує точка зору, що Крим став мілітаризованою зоною. На думку економіста, поки ми не наведемо у себе порядок і не дамо імпульс до процвітання нашої країни, залучення назад наших трудових мігрантів, то ми приречені на те, що будемо розмінною картою у великій грі.

«Все добре або все погано ніде ніколи не може бути. Ніхто не ідеалізує – є різні погляди на життя», - сказав Атаманюк.

На думку економіста, думок про те, як живеться в Криму, існує багато, але головне – показати кримчанам, що в Україні краще.

Популярні новини зараз
Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" А де ж Геля? Українцям розповіли, куди зникла напарниця Вєрки Сердючки та чи замішана в цьому Інна Білоконь До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як повідомляла Знай.ua, Атаманюк розповів, як зберігати гроші, щоб вони не знецінилися.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк порівняв Україну зі Словаччиною.