Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Робототехніка, 3D-моделювання, фінансова грамотність, планування, блогерство, публічні виступи – ці сучасні предмети вивчатимуть школярі Енергодара за спеціальною програмою «KIDENERGY». ДТЕК підтримує талановиту молодь, тому створює всі умови для її розвитку», - повідомили в компанії.

Освітній курс дозволить дітям оволодіти сучасними технологіями, створювати інноваційні рішення, вміти планувати діяльність й швидко орієнтуватися в світі.

ДТЕК запустила інноваційний освітній проєкт KIDENERGY
ДТЕК запустила інноваційний освітній проєкт KIDENERGY

«Спеціальний курс розробили для двох категорій школярів: від 8 до 11, та від 12 до 16 років. Заняття безоплатні, відбуватимуться тричі на тиждень. Планують запустити три навчальні хвилі по три місяці впродовж учбового року. Випускники проєкту отримають сертифікати», - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

В компанії пояснили, що учні отримають можливість подати ідеї для покращення життя в рідному місті та розробити відповідні проєкти під керівництвом наставників. Кращі з них втілять у життя за допомогою ДТЕК та міської ради. Після успішної реалізації «KIDENERGY» впровадять в інших регіонах діяльності ДТЕК Енерго.

ДТЕК запустила інноваційний освітній проєкт KIDENERGY
ДТЕК запустила інноваційний освітній проєкт KIDENERGY

З вересня по травень проєкт передбачає три навчальні хвилі – по три місяці кожна. Після навчання учасники отримають сертифікати. За бажанням вони зможуть написати та захистити власні соціальні проєкти, корисні для рідного міста і його мешканців. Кращі з них допоможуть реалізувати компанія ДТЕК та міська влада. Надалі проєкт поширять на всі регіони присутності підприємств ДТЕК Енерго.