Хаотичні дії Кабінету міністрів і його злочинна бездіяльність у ключових питаннях призвели до того, що осінь в українців планується дійсно важкою. Про це в ефірі шоу "діалог з країною" на телеканалі Live заявила народний депутат від Опозиційної платформи – За життя Наталія Приходько.

"Днями в магазині я стояла в черзі за дідусем, який брав тільки хліб. Коли касир його запитав: "Чого сьогодні молоко не берете?"- дідусь відповів, що йому це вже дорого... Ви розумієте, до якого стану довели країну?! Так, ціни ростуть, є певні зовнішні фактори для цього. Однак я хочу звернути увагу всіх на дії влади! Зараз у ВР на розгляді проект закону № 5600, яким намагаються встановити мінімальне податкове зобов'язання для фізичних та юридичних осіб, які виробляють сільськогосподарську продукцію. Як ми можемо зупинити зростання цін на продукти з такими законопроектами!? Це в той час, коли наші бабусі і дідусі вже давно дозволяють собі м'ясо тільки у свята!"- обурилася парламентарій.

Вона припустила, що уряд, який подає такі законопроекти, існує "в якійсь іншій реальності".

"Вони взагалі виходять до людей?! Або для них українці-це лише цифри в їх статистиці, а людей вони бачать тільки з вікон кортежів?"- задалася питаннями Наталія Приходько.

Популярні новини зараз

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

На її переконання, цей уряд ніяк не можна назвати урядом професіоналів. Адже їх дії свідчать про відсутність системної роботи.

"Так, Кабмін не може запланувати необхідний рівень витрат на субсидії. Ще на початку серпня було зрозуміло, що використано вже 89% запланованих коштів, і до кінця року їх не вистачить. Вже середина вересня-а відповідні зміни до бюджету досі не внесені, кошторис на субсидії не збільшено. Тобто вже в жовтні субсидії просто нема з чого виплачувати. З лікарнями те ж саме: всім було відомо про нову хвилю пандемії коронавірусу цієї осені, проте уряд за літо не пропрацював проблему забезпеченості лікарень і заробітної плати лікарям. Про питання тарифної політики я взагалі мовчу. Адже на цю антисоціальну політику вже не вистачає слів! Я вважаю, що цей уряд необхідно терміново міняти, тому що він не відповідає інтересам громадян України. Наша країна потребує перезавантаження влади, а в Кабінеті міністрів повинні бути справжні фахівці, які працюють на благо людей", – резюмувала народний депутат.