Що таке для України освоєння космосу – радянське минуле або нове майбутнє? Свої думки про це у програмі «Суб'єктивно з Янікою Мерило» висловлює керівник українського представництва компанії Noosphere Ventures доктор філософських наук Михайло Рябоконь.

«Питання про космос можна розглядати з точки зору стартапів. Інновації виникають з потреб суспільства. Наприклад, у суспільства є потреба в створенні системи прогнозування майбутнього на основі наявних даних. Ця система може врятувати тисячі життів, може, наприклад, зберегти врожаї... Майбутнє не обов'язково повинні прогнозувати космонавти, але саме космос надає дані для прогнозів», - говорить експерт.

Він пояснює, що, наприклад, штучний супутник - це джерело даних, які працюють на Землі.

«Ми повинні зберегти Землю для майбутніх поколінь. Людство не скоро добереться до далеких планет, а тим більше почне їх колонізувати, хоча це теж можливо, і цю галузь потрібно розвивати. У цій справі головне – мислителі, точніше, люди, які здатні мислити нестандартно. А далі, коли справа дійде до практичного виконання, знадобляться люди, які системно підходять до технічних процесів», - зазначає Михайло Рябоконь.

Популярні новини зараз

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, недавно почався перший туристичний політ ракети SpaceX.

Також Знай.ua повідомляв про космічну подорож найбагатшої людини Землі Джеффа Безоса.