Днями завершився перший в Україні розважальний YouTube-проект, який розробила і запустила компанія "Епіцентр К". 16 блогерів з усієї країни боролися за звання кращого блогера і грошовий приз. Загальний фонд 500 000 грн.

Протягом зйомок шоу "Ліги блогерів" відбувалися божевільні історії. Учасники потрапляли в безглузді ситуації, набивали тату і скандалили з покупцями Епіцентру. Першим засвітився скандальний Одеський блогер Макс Рудада, якій в ніч перед зйомками з'явився в соцмережах з побитим обличчям через що зйомки перенеслися. Макс пояснив це тим, що бути блогером складно.

Після чого стався ще один інцидент прямо на знімальному майданчику. Виконуючи завдання "пранк" блогер StaffCat сильно поскандалив з покупцем, справа дійшла до бійки. Знімальній групі довелося зупинити зйомки і викликати охорону.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Далі своє вибування з шоу вважала несправедливим Аліна Кученева і влаштувала розборки з фіналісткою Вікторією Платоновою з м. Миколаїв, у якої більше 100 тис. підписників в Instagram. Блогерки скандалили в Instagram, після чого Вікторія зробила собі тату у вигляді логотипу. Чим спантеличила всіх. За її словами, це від любові до компанії.

Ще один скандал, який розлетівся в ЗМІ та соцмережах — рекорди, які переможець шоу Олександр Іванчак встановив в рамках шоу. Хлопця несправедливо захейтили за нібито виконання "безглуздих рекордів". У той же час в Епіцентрі повідомили, що Іванчак побив встановлений світовий рекорд шведа Майкла Атосна, який за хвилину розірвав 70 бананів. Але шквал хейта тільки змотивував Олександра. У підсумку він переміг у шоу "Ліга блогерів".

"Я був упевнений, що пройду далі, але що мене чекає в цьому шоу я не знав. Я б брав участь кожного сезону, якщо це було б можливим. Блогерство процвітає, покоління кардинально змінюється в думках, у світогляді. І те, що Епіцентр дає можливість реалізуватися блогерам – це круто. Вони розуміють, що за цим майбутнє. Проект "Ліга блогерів" гідний, і я дуже радий, що взяв у ньому участь", - розповідає блогер Олександр Іванчак.

На сьогоднішній день шоу набрало більше 3,8 мільйонів переглядів в YouTube, більше 100 згадок в ЗМІ і більше 1000 згадок серед блогерів. Учасниками були блогери з усієї України з кількістю підписників від 5 тис. до 3 млн. В Епіцентрі розповіли, що Іванчак стає повноцінним амбассадором компанії. А всі інші учасники отримають довгострокову співпрацю.

"Ми не очікували такої віддачі від кожного з учасників! Вони повірили в наше шоу, а ми повірили в них. Відбулася взаємна синергія, яка вже переросла не просто в співпрацю, а в дружні відносини. Кожен з учасників вже став частиною нас, тому ми готові до подальшої співпраці", - говорить Chief Marketing Officer компанії "Епіцентр К" Ірина Шинкаренко.