Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький у своєму блозі розповів про досвід Ізраїлю у сенсі мілітаризованої країни. За його словами, головний принцип ізраїльського досвіду – озброєний народ-нація.

«Кулеба заявив, що Україна повинна припинити сподіватися на Захід і повинна розраховувати на ізраїльський досвід і повинна ставати, за прикладом Ізраїлю, гнучкою мілітаризованою країною. Я як націоналіст вважаю зараз Ізраїль взірцем національної держави багато у чому і десятьма руками за те, щоб Україна прийняла досвід Ізраїлю у війні та мирі. Але, що ж з цією заявою не так?», - зазначив Білецький.

За словами націоналіста, досвід Ізраїлю – це озброєний народ-нація, коли кожен член національної спільноти готовий захищати націю у будь-яку хвилину, тому що він прослужив у армії, має військову спеціальність і готовий йти у бій – це і є мілітаризація країни.

«У мене питання до усіх пацанів, які засіли в ОП та Кабміні і являються депутатами: чи ви вірите, що схема озброєний народ-нація можлива, коли зверху сидять люди, які не служили, бігали від мобілізації та не виконали свій військовий обов’язок під час війни перед Батьківщиною?», - підкреслив Білецький.

Як зазначив націоналіст, те, що зараз робить влада, це взагалі не підпадає під концепцію ізраїльського досвіду. За його словами, в Ізраїлі майже усі люди, які знаходилися в уряді, проходили військову службу.

Популярні новини зараз

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, в Одесі пройшла акція проти репресій патріотів.

Також Знай.ua повідомляв, що Білецький розповів про технічні можливості України у війні з РФ.