Про це стало відомо під час сьогоднішньої ветеранської акції в Черкасах.

Як бойовий побратим Дмитра Кухарчука, раніше я мав наміри йти на вибори по 197-му округу, але я хочу підтримати Дмитра Кухарчука, щоб він йшов на вибори - тому що він має на це більше морального права. Він уособлює усіх в’язнів режиму Зеленського і я бажаю йому тільки перемоги», - сказав під час свого виступу Зайчук.

Також він зачитав лист від самого Кухарчука, який наразі перебуває в СІЗО. «В силу тих обставин, що Верховна Рада України сьогодні нагадує не парламентський орган, а збіговисько виконавців наказів Зеленського, Єрмака, а також в силу того, що до влади рветься відвертий сепаратист Войцехівський, я прийняв рішення боротися за мандат народного депутат України по 197-му округу».

В акції під Черкаською ОДА взяли участь близько тисячі представників різних ветеранських об’єднань та політичних сил, зокрема Національного Корпусу, Руху ветеранів України, Свободи тощо. Представники ветеранських організацій принесли звернення до Офісу президента, яке підписали кров’ю та передали представнику обладміністрації.

Нагадаємо, 14 серпня під Офісом президента відбулась акція проти політики Зеленського, а 23 серпня ветерани війни на чолі з Дмитром Кухарчуком приїхали на підняття прапору в Шполе Черкаської області, щоб задати питання президенту. Проведенню ветеранської акції завадили силовики.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще