Група осіб у військовій формі скандувала образливі кричалки в ході виступу екс-президента Петра Порошенка в Дніпрі 18 вересня. Про це написав Бігмір з посиланням на Telegram канал «Украина Сейчас».

На відео, опублікованому каналом, особи, представлені як ветерани та активісти, висловлюють незгоду з виступом колишнього президента. Зокрема, вони скандують кричалку «Ти не гетьман, ти - х * йло».

«На виступ екс-президента прийшли ветерани та активісти і чітко показали, що думають про дії Порошенка», - пише канал.

Нагадаємо, раніше журналісти опублікували матеріали прослуховування телефонних розмов нібито лідера ОПЗЖ з високопоставленими представниками Кремля і так званих «ДНР/ЛНР». Зокрема, на них нібито кум Путіна вирішує бізнес-питання тодішнього президента Порошенка в Криму і на окупованому Донбасі.

Популярні новини зараз
Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще