«Наявних ознак (порушень) під час відвідування ми не з'ясували, — підкреслив голова відділу державного екологічного нагляду промислового забруднення Олександр Скакальський під час візиту на підприємства «Рудомайн» та УГК. — Тому будемо це робити саме під час перевірки».

Він запевнив, що обов’язково буде враховуватися те, що поруч з кар'єрами знаходяться інші підприємства, які можуть негативно впливати на довкілля.

«Потрібно з'ясувати об'єктивно, чи це виробнича діяльність саме з цього підприємства, або, можливо, є якісь інші чинники впливу», — підкреслив Олександр Скакальський.

Засоби боротьби з пилом, а саме — поливні автомобілі й сітки, якими накриваються відвали, та навіть снігові «пушки» які у кар'єрах розпиляють воду, на власні очі побачили голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, начальник відділу державного екологічного нагляду промислового забруднення Олександр Скакальський та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна, які відвідали кар'єри, де працюють компанії «Рудомайн» та УГК.

Популярні новини зараз

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Генеральний директор «Рудомайна» Володимир Колос, який супроводжував гостей, впевнений, що перевірка допоможе припинити маніпуляції навколо компанії: «Зараз ми відчуваємо тиск інформаційної атаки — є перекручування фактів, відверта брехня та примітивні фейки. Сподіваюсь, що висновки фахівців Державної екологічної інспекції, нарешті, зупинять безпідставні обвинувачення підприємства».

Як відомо, цього тижня у компаніях «Рудомайн» та УГК (Українська гірничо-добувна компанія) почалась позапланова перевірка з боку Державної екологічної інспекції.