У ставку села Авангард у Криворізькому районі виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований - йдеться на сайті відомства.

«В результаті лабораторних досліджень зразків води, відібраних у водоймі, виявлено високий вміст хлоридів, сульфатів, азоту амонійного, нафтопродуктів та заліза. Матеріали перевірки Держекоінспекції вже передано до правоохоронних органів для встановлення осіб, причетних до забруднення ставка», - розповів Андрій Мальований.

Він зазначив, що став знаходиться неподалік Карачунівського водосховища та річки Інгулець.

«Забруднення водойми може спричинити потрапляння шкідливих речовин у ці важливі водні об'єкти. Так, Карачунівське водосховище постачає питну воду жителям всього криворізького району», - зауважив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще