Депутат Антон Поляков у своєму блозі «Правки Полякова» прокоментував ситуації, через які у спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова посилився конфлікт з парламентаріями і ОП, зокрема, законопроєкт про деолігархізацію і направлення його на експертизу Венеціанської комісії.

«Насправді конфлікт між ОП і Разумковим назрівав давно і довгий час ніс під собою «повільно граючий» характер. І Разумков неодноразово давав зрозуміти, що у нього є своя особиста думка. Тепер щодо самого закону про олігархів. Це чистої води популізм і тільки видима боротьба проти олігархів», - заявив Поляков.

Депутат зазначив, що не бачить нічого поганого в тому, що спікер підтримав ініціативу відправити законопроєкт на експертизу Венеціанської комісії. Поляков зазначив, що Україна з моменту своєї незалежності завжди керувалася думкою цієї комісії, тому немає проблеми в тому, щоб провести експертизу і в цей раз.

Крім того, за словами депутата, ще одним важливим аспектом є невідповідність законопроєкту про олігархів Конституції – документу, яким зобов'язана керуватися влада при прийнятті законів.

«Рейтинги падають. І на тлі цих цифр Разумков стає все більш привабливим, а значить і конкурентом», - зазначив Поляков.

Популярні новини зараз
Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник заявив, що олігархи не будуть подавати електронну декларацію.

Також Знай.ua повідомляв, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков різко висловився проти перейменування держави.