Політолога та експерта з конституційного права Богдана Бондаренка обурила "хвиля" публікацій про зміни в декларації нардепа від «Слуги народу» Ірини Аллахвердієвої.

За його словами, критикувати політика за виконання закону – значить множити на нуль саму ідею е-декларування. Таку думку Бондаренко висловив на своїй сторінці в соцмережах.

«Вона (Аллахвердієва-ред.) відповідно до закону, задекларувала подарунок від батька (регіональні журналісти, які виявилися спритнішими і об'єктивнішими за «київських», з'ясували, що, ймовірно, до дня народження). Батька, офіційні доходи якого, судячи з відкритих джерел, дозволяють мати такі доходи. Бізнесмена, не пов'язаного з державним бюджетом. Спеціально подивився на її декларації попередніх років. Так само, не можна зробити висновок, що депутат прийшла в Раду «боса» і почала «упаковуватися». Вона навіть годинник, який став предметом спекуляцій у 2018 році, декларувала. Допускаю, що інформаційна атака на Аллахвердієву – це атака, націлена на фракцію», – написав Бондаренко.

Експерт підкреслив, що є ймовірність, що таким способом хтось зводить з Аллахвердієвої особисті рахунки.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Показати ще

"Це не проблема депутата і політики, як такої, - це проблема тих людей, які писали статті (підозріло нагадують замовні)", – підсумував Бондаренко.