Про це він розповів у своєму блозі «Правки Полякова».

«Почнемо, мабуть, з прибуття «слуг». Хто бідніший – приїхав на поїзді і потім на автобусі вирушив в недешевий готель, а хто багатший – літаками і власними швидкісними автомобілями. У мережі з'явилася інформація, що деяких пасажирів навіть пересаджували прямо в поїзді, аби фракція була єдина», - говорить Поляков.

Причиною з'їзду, за словами депутата, була названа робота над помилками, розробка нових стратегій, їх презентація і консультація з президентом. Він розповів, що депутатів поділяли на групи, вони готувалися, а президент особисто підходив до кожної групи і давав поради.

«Президент відповів на запитання про те, для чого взагалі проводиться дана зустріч – що тут працюють над трансформацією країни із найрізноманітніших напрямів. Основний упор ставиться в тому числі на безпеку та енергетичну незалежність. Так ось де цей план з трансформації, на який дивним математичним прорахунком написали цифру у 227 млрд? Плану немає, а сума є», - заявив Поляков.

За його словами, міністр економіки Тимофій Милованов намагався показати на слайдах, як інвестиції позитивно зіграють для розвитку країни, а депутат Олександр Корнієнко позначив терміни – п'ять-десять років. Крім того, Поляков зазначив, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на зборах, відповідаючи на питання президента щодо українського виробництва вакцин, заявив, що перші результати будуть вже в наступному році.

Популярні новини зараз

Собака, схожа на пельмень, рекордно схудла: таке під силу не кожній людині

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник заявив, що олігархи не будуть подавати електронну декларацію.

Також Знай.ua повідомляв, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков різко висловився проти перейменування держави.