Державне вуглевидобувне підприємство "Добропіллявугілля-видобуток" у серпні скоротило видобуток вугілля на 27,7% до 187,4 тис.т, порівняно з серпнем 2020 року.

Про це свідчать дані Міністерства енергетики.

В абсолютних числах зниження місячного видобутку склало 72 тис. т.

За 8 місяців 2021 року держшахти «Добропіллявугілля-видобуток» видобутку 1,84 млн т вугілля, що на 12,6% нижче передбаченого Міністерством

Шахти ДП "Добропіллявугілля-видобуток" перейшли під управління держави на початку 2021 року після дострокового припинення договору оренди з приватною компанією ДТЕК.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нагадаємо, Державні ТЕС, які є основним споживачем вугілля державних шахт, починаючи з серпня відчувають дефіцит вугілля. На складах держтес залишилося менше 100 тис. т вугілля, що за даними Міністерства вистачить на 11 днів роботи компанії.

За даними "Укренерго", 5 жовтня через відсутність палива не працювала вже половина блоків держкомпанії»Центренерго".