Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

«Я думаю, що оплатили це якісь сателіти бізнесу, які знаходяться поруч з партією, або партійна каса. Я дуже сумніваюся, що в бюджеті була стаття на тімбілдінг. Навряд чи б вони так робили», - зазначив Апасов.

За словами журналіста, це був тімбілдінг далеко від Києва з метою визначення хто свій, а хто чужий.

«Це було як дитяче свято. Корпоратив повинен бути в будь-якому колективі: потрібно вивести, щоб вони попили, погуляли і потанцювали», - сказав Апасов.

На думку журналіста, даний захід було організовано з метою визначитися верхівці влади, на кого можна розраховувати. Також, як зазначив Апасов, сама зустріч в Трускавці фінансувалася точно не за рахунок бюджетних грошей.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 4 вересня: знайомства близнюків, фінанси дів та здоров'я скорпіонів Увага українцям у Польші: переведення годинників за новими правилами Найближчі тижні стануть критичними: українців попередили про масштабний наступ росіян "Ми втрачаємо цих дітей": до правил НМТ хочуть внести зміни
Показати ще

Також Знай.ua публікував слова Лутковської: Зараз вже далеко не всі готові користуватися «Дією».