Рівень оптових цін на електроенергію на Бурштинському енергоострові (Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська області) наблизився до рівня цін в іншій частині України після рішення НКРЕКП щодо вирівнювання цінових обмежень по всій енергосистемі.

Про це свідчать дані ДП "Оператор ринку".

Ціни в трьох областях на Заході країни як і раніше нижчі, ніж на решті території України.

Середньозважена ціна в Бурштинському острові на ринку на добу вперед на 9 жовтня склала 2,17 грн/кВт.годину, у той час, як у решті частини ОЕС на 15% вище – 2,55 грн/кВт.година.

Нагадаємо, напередодні НКРЕКП послабила цінові обмеження в Бурштинському енергоострові. Однак максимальна ціна для виробників у регіоні залишається істотно нижчою, ніж на решті території України.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Рішення про підвищення цінових обмежень у Бурштинському енергоострові ухвалено після звернення керівництва Калуської ТЕЦ, яка через занижені ціни залишилася без вугілля та коштів на його закупівлю.

З кінця серпня ТЕЦ кілька разів зупинялася через нестачу вугілля, який станція не могла закупити через тривалу роботу нижче собівартості.