Про це повідомила кореспондент в ефірі "Першого Незалежного", пише 112.

"Банер, який встановили журналісти незаконно закритих медіа, пошкоджений. Саме на цьому банері можна прочитати: "щоб представники саміту Україна-ЄС підняли питання про свободу слова в Україні". Так борди знімають по всьому Києву", - зазначила вона.

борди зі зверненням до учасників саміту Україна-ЄС
борди зі зверненням до учасників саміту Україна-ЄС

Відзначимо, дані борди простояли менше доби. Таким чином, влада знову використовує репресивну машину проти журналістів, свободи слова, припиняючи будь-яку можливість інакомислення в країні і остаточно звертаючи в бік диктатури беззаконня і авторитаризму.

Дані борди розмістили журналісти незаконно закритих українською владою телеканалів "112 Україна", NewsOne, ZIK, а також "Перший Незалежний", який був закритий за листом заступника Голови СБУ без суду, і сайту "Страна.ua".

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

борди зі зверненням до учасників саміту Україна-ЄС
борди зі зверненням до учасників саміту Україна-ЄС

Борди знаходяться по всьому шляху проходження гостей і учасників саміту Україна - ЄС. На бордах журналісти закликали учасників саміту Україна-ЄС поставити питання влади загрози свободі слова в Україні та привернути увагу міжнародних партнерів до кричущих порушень прав журналістів в Україні.