Запуск Бюро економічної безпеки вже затягується певний час, але, як повідомила Анна Майборода, не стоїть на місці.

"Сьогодні відбулось засідання РГК Бюро економічної безпеки України. Питання, що виносилось на засідання: Регламент роботи РГК. По деяких пунктах, взяли тайм аут до наступного засідання. Обговорювали організаційні та поточні питання роботи ради. Є вже канали для комунікації - фб сторінка РГК та адреса для листування. Рада громадського контролю при Бюро економічної безпеки", – пише Анна Майборода.

пост на фейсбук Анни Майбороди
пост на фейсбук Анни Майбороди

Також Анна Майборода назвала головні завдання для новостворенного органу.

"Однією з головних задач створення БЕБ, є покращення бізнес-клімату в Україні, покращення інвестиційної привабливості, нівелювати ризики для легальної економічної діяльності, і це взяті зобов‘язання Україною перед міжнародними партнерами, МВФ та українським бізнесом, який досі кошмарять. Було б доречним, не затягнувати процес, а швидко прийняти рішення потрібні для запуску БЕБ, щоб 25 листопада було дійсно стартом його роботи. Тоді, з’явиться маса можливостей у правоохоронних органів, приділити більше уваги своім профільним напрямами, замість створювати офіси з невластивими функціями", – повідомила Анна Майборода.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще