Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“Мені здається, сьогодні тільки божевільний в Україні, маючи посаду, міг би розмірковувати, що він буде провокувати Російську Федерацію до якихось бойових дій. Які в кінцевому підсумку призведуть до широкомасштабної війни. Насправді, що б в Україні не заявляли, немає політиків, які були б готові віддати такий наказ. А тим більше серед тих, хто сьогодні при владі”, - сказав Юрій Подорожній.

Він зазначив, що якщо мова йде про широкомасштабну війну, то це Російська Федерація готова і здатна її розпочати.

“Ми з вами навесні бачили… Що росіяни зосереджували війська на нашому кордоні. Що росіяни готові. Стільки військ є, що наступний крок — це початок бойових дій. І злякались же не тільки в Україні, а це питання до обговорення було і “взрослих”. Тих, хто у світі вирішують питання, що завтра буде. Сполучені Штати Америки долучились. Інше питання, що Зеленського не включили до цієї розмови”, - додав Подорожній.

За його словами, якби президент США Джо Байден продемонстрував публічну підтримку Україні і зв’язався з Володимиром Зеленським для вирішення проблеми, то Росія б побачила, що США на боці України і підтримає її у разі ескалації конфлікту.

Популярні новини зараз

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Матійців зазначив, що на сьогодні у Києві не може статися Алчевськ, таке навіть складно уявити.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Вадим Трюхан заявив, що Росія докладала надзусилля, щоб як максимум зірвати Кримську платформу, а як мінімум понизити її статус.