Про це говориться у повідомленні Антимонопольного комітету, який розглядає заяву компанії на концентрацію.

Згідно з повідомленням АМКУ, компанія "ДТЕК мережі" запропонувала АМКУ щонайменше до 2026 року додатково звітувати про прозорість роботи "Кіровоградобленерго".

Нагадаємо, компанія ДТЕК оголосила про намір придбати акції "Кіровоградобленерго" навесні 2021 року. Незабаром компанія звернулася за дозволом до АМКУ.

Зазначимо, що робота кожного обленерго - природної монополії на конкретній території - регулюється з боку НКРЕКП. Держава в особі НКРЕКП визначає як рівень доходів компаній так і їх витрати.

Держава накладає на обленерго зобов'язання про безумовне надання доступу до мережевої інфраструктури будь-якому постачальнику електроенергії.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

У ДТЕК зазначили підкреслили, що концентрація нових активів ДТЕК відповідає законодавству і праву клієнтів в ринковій можливості самим вибирати, у кого їм купувати електроенергію.