Вищий антикорупційний суд відхилила позов феросплавних заводів Ігоря Коломойського, який вимагав від прокуратури відновити вже закриту справу «Роттердам+».
Відповідне рішення суд прийняв 13 жовтня після 4 місяців розгляду справи.

Про це повідомляє Вищий антикорупційний суд на своєму УouTube-каналі.

ВАКС постановив, що Спеціалізована прокуратура повністю законно і обґрунтовано закрила справу " Роттердам»" у травні 2021 року через відсутність складу злочину.
Суд підтвердив доводи прокурорів САП про відсутність збитків від дії формули і шкоди від її застосування.
Нагадаємо, справу "Роттердам»" було закрито Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 20 травня 2021 року через відсутність складу злочину. Це стало 4-м закриттям цієї справи, оскільки в ході трирічного розслідування не було встановлено ні шкоди від дії формули, ні потерпілих, ні факту порушення закону.
Єдиними потерпілими від формули вважають себе два феросплавні заводи Ігоря Коломойського.

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще