Відстоювання працівниками своїх прав не повинно ставити під загрозу залізничне сполучення. Про це в ефірі каналу Україна24 заявив голова Федерації роботодавців транспорт України Володимир Гусак.

«Ми хотіли б ще раз підкреслити і закликати всі сторони утриматися від будь-яких дій, які можуть завдати шкоди перевезенню вантажів і пасажирів залізницею. Це дозволить уникнути збитків для економіки, яка зараз почала тільки оговтуватися від коронакризису. Будь - які питання потрібно вирішувалися мирним шляхом і, головне, без шкоди для інтересів інших українських виробників і споживачів», - зазначив він.

Володимир Гусак ще раз підкреслив, що будь-які конфлікти між керівництвом Укрзалізниці та її колективом повинні вирішуватися мирним шляхом і в переговорному процесі.

Нагадаємо, 12 жовтня в окремих локомотивних депо спроби зупинити рух поїздів, посилаючись на так званий «італійський страйк». В результаті із запізненням майже на 2:00 відправився в рейс пасажирський поїзд № 357 Київ - Рахів, також в пік сезону ЗЕРНОВИХ перевезень не вирушили в рейс окремі поїзди з вантажами аграрних компаній.