Про це він сказав в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

"В українських громадян не вийде заощадити, тому що ускладнили доступ до субсидій тим, хто має потребу в них. І, природно, будуть підніматися також тарифи і на тепло, як би нам не обіцяли... Без тепла і без газу можуть залишитися бюджетні установи, такі як садочки, школи, медичні установи", - сказав Віктор Скаршевський

Він зазначив, що якщо тарифи будуть високими і бюджетні організації не підпишуть контракти на постачання тепла, то їм доведеться закритися.

"Виходить, що не буде ні газу, ні тепла, і треба буде закриватися. Тому я припускаю, що дуже багато шкіл перейдуть на онлайн навчання, або взагалі в принципі припинять офлайн навчання. Можна під прикриттям жовтої зони, не всі вакциновані, а потім може бути ще помаранчева зона, і так далі", - додав Скаршевський.

За його словами, також в наступному році зменшиться кількість субсидій, оскільки в цьому році на них виділили 35 млрд грн, до яких додали ще 12 млрд, а у 2022 році планують виділити 38 млрд грн на субсидії.

Популярні новини зараз

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, експерт заявив, що підвищення тарифу на передачу електроенергії — це складова частина економічного хаосу, який відбувається в нашій країні.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Олег Попенко зазначив про газ, що тариф виріс більше ніж на двадцять відсотків.